TR EN
 

Hizmetlerimiz

 

Sağlıklı ve Taze Ürün Tedariği

Güvenli gıda için güvenli hammadde temininin öneminin farkında olan Hünerler, kendi ürettiği ürünlerin yanı sıra alanında uzman ve kaliteli üretim yapan firmalarla da çalışmaktadır.

Hünerler Tarım, müşterilerine en iyi şartlarda hizmet sunabilmek amacıyla kalite ilkelerini de gözeterek İstanbul`daki merkez dağıtım deposuna soğuk hava odaları inşa etmiştir. Böylece günlük olarak dalından hasat edilen meyve ve sebzeler, üretim alanlarından frigorifik araçlarla soğuk zincir kırılmadan sevk edilmekte, ardından mühendisler tarafından fiziksel analizleri yapıldıktan sonra +4°C`de muhafaza edilerek tazeliğinin korunması sağlanmaktadır.

Sağlıklı ve Taze Ürün Tedariği

Lojistik

Kurduğu araç filosuyla, üretim bölgelerinden merkez dağıtım deposuna günlük gelen meyve sebzeler, tazeliği korunarak aynı gün içerisinde satış noktalarına ve müşterilere sevk edilmektedir. Müşterilerimize ürünleri en iyi şartlarda sunabilmek amacıyla frigorifik araç filomuz gün geçtikçe büyütülmekte ve dağıtım ağımız genişlemektedir.

Hünerler Tarım - Lojistik Hizmetleri

7x24 Hizmet Garantisi

Hünerler Tarım kaliteli, hızlı ve zamanında hizmet verebilmek amacıyla kurmuş olduğu 7/24 sipariş hattı ve genişlemiş lojistik ağıyla meyve sebze taleplerinizi 365 gün boyunca karşılama imkanı sağlamaktadır.

Kalite Standardı

Hünerler, uluslararası gıda güvenliği ve hijyen sertifikalarından ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 belgelerine sahiptir. Bu kalite anlayışı çerçevesinde tüm ürünler ziraat mühendisleri tarafından kontrol edilip, üreticiden tüketiciye kadar kalite kontrol standartları uygulanarak ulaştırılmaktadır. Sektördeki yenilikleri yakından takip eden Hünerler, AR-GE faaliyetlerine de hız vermektedir.

Kalite Standardı

Müşteri Memnuniyeti

Hünerler Tarım, kurmuş olduğu satış ekibi ve deneyimli kadrosuyla müşterilerden veya tüketicilerden gelen herhangi bir şikayet durumunda sorunlara anında müdahale etmekte, kurduğu kalite yönetim sistemi ile de geriye dönük kayıtlara hızlı bir şekilde ulaşarak çözüm yolu üretmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

 
Hünerler Tarım Bir HNR Grup KuruluşudurHünerler Grup
Design By Tasarimdevi