TR EN
 
 

Hakkımızda

 

Hünerler Tarım

 

1960’lı yıllarda bir aile şirketi olarak kurulan HÜNERLER TARIM, taze meyve sebze üretimi ve satış -dağıtımı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. istanbulun çeşitli semtlerinde toptan ve perakende satış noktaları açarak sektördeki yerini almış ve tüketiciyle buluşmuştur.

Eminönü toptancılar halinde faaliyete başlayan HÜNERLER TARIM, ardından Topkapı halinde faaliyetlerine aile şirketi olarak devam etmiştir. Aynı dönemlerde Beşiktaş, Nısantası. Yeniköy, Bakırköy ve Kadıköy`de perakende satış noktaları açılmıştır. 2000`li yıllarda yönetimi devralan yeni nesil, sürekli gelişen yenilikçi bir anlayış ve kurumsal kimlikle birlikte lojistik ağını genişletmiştir. Gelişmiş teknolojinin kullanıldığı üretim alanlarını arttıran HÜNERLER TARIM, merkez dağıtım depose da kurarak müşterilerine daha hızlı hizmet vermeye başlamıştır.

Sektördeki faaliyetlerine Türkiye`nin çeşitli bölgelerinde üretim yaparak devam eden HÜNERLER TARIM, Şişli`deki merkez dağıtım deposu ve aynı zamanda Bayrampaşa hali 188 numarada hizmet vermektedir. Türkiye`de toptan ve perakende market ve restoran zincirlerinin yanı sıra, çeşitli oteller, kafeler, okul, kamu kurumları ve catering şirketlerine günlük taze ürünler sunmaktadır.

Vizyonumuz

 

Vizyonumuz , kalite ilkelerini gözeterek gelişimci ve yenilikçi bir anlayışla müşterilerimize ürünlerimizi en iyi şartlarda sunabilmektir

Gelişen ve büyüyen tarım ürünleri piyasasında lider konuma geçmek birinci hedefimizdir .

Bu hedef doğrultusunda ekip çalışanlarımıza dönemsel periyotlarda , çalışma psikolojisinin bir dalı olan psikoteknik değerlendirmelerini gerçekleştiriyor , dönemsel olarak firma tabibimiz tarafından sağlık kontrolünden geçerek başarılarımza başarı katacağımıza inanıyoruz .

Misyonumuz

 
Hünerler Üretim
Hünerler Hal
Hünerler Merkez lojistik
 
Hünerler Tarım Bir HNR Grup KuruluşudurHünerler Grup
Design By Tasarimdevi